Boutique Molilla jako gość specjalny Warsztatów Wizerunkowych dla Kobiet

   Boutique Molilla był gościem specjalnym na wyjazdowych warsztatach wizerunkowych dla kobiet w Wiśle o nazwie kierunek_wizerunek. Fantastyczne 3 dni pobytu obfitowały w wiedzę, pasję, charyzmę, rozmowy i górskie widoki. Nasze propozycje futerek, swetrów, sukienek, kompletów, bluzek, spódnic i spodni okazały się strzałem w dziesiątkę i spełniły wszystkie oczekiwania uczestniczek.

 Podczas pierwszego dnia spędziłyśmy czas na poznanie się, co pomogło nam w określeniu i nazwaniu stylu każdej z nas. Kameralna grupa kobiet dowiedziała się niezbędnych informacji o swoich proporcjach, typach sylwetek i szafie kapsułowej. W trakcie przymiarek i analizowania sylwetek nasz butik zapewnił ogromną liczbę stylizacji, które zostały indywidualnie dobrane pod kątem różnych sylwetek i gustów. Możliwość kupna naszych ubrań, a także całych stylizacji stanowił dodatkowy atut wyjazdu, z czego korzystały wspaniałe  panie uczestniczki z radością.

 Drugi dzień pobytu spędziłyśmy bardzo aktywnie i twórczo. Od rana trwały warsztaty makijażu i analizy kolorystycznej. Uczestniczki dowiedziały się wszystkiego na temat pielęgnacji pod makijaż, pędzli, konturowania, rozświetlania, a także trikach makijażystów, które każda z nas może wykorzystać przy dziennym i wieczorowym makijażu. Punktem wyjściowym był piękny makijaż, który każda z kobiet wykonała krok po kroku samodzielnie pod okiem prowadzących.                         W trakcie panelu o analizie kolorystycznej mogłyśmy się dowiedzieć jak ważny jest kolor w codziennym życiu każdego człowieka - czyli psychologia koloru. Na zajęciach została przeprowadzona profesjonalna 12-sto stopniowa analiza kolorystyczna , na której uczestniczki poznały swoją temperaturę skóry, typ i podtyp urody.  wydobywają z nas to co najpiękniejsze. Bardzo ważnym elementem warsztatów było zrozumienie istoty koloru w naszej garderobie, czyli jak ważna jest znajomość naszej indywidualnej palety kolorów przy wyborze ubrań.                                                                                                                                         

Analiza Kolorystyczna dla Kobiet

Wieczorem odbył się kulig i wizyta w góralskiej chacie, gdzie miałyśmy okazję spróbować regionalnego jedzenia i picia. Był to również czas na lepsze poznanie się i kobiece dyskusje o życiu.

    Ostatni dzień to przygotowania i profesjonalna sesja zdjęciowa w górskiej, zimowej scenerii. Każda ze stylizacji była bardzo przemyślana i podkreślała styl i charakter modelki. Do sesji fotograficznej wykorzystałyśmy ubrania z naszego sklepu Molilla np. sweter boho preto - ekstrawagancki, oryginalny, ręczne robiony produkt, który podbił serca wszystkich kobiet. Sesja zdjęciowa odbyła się pod okiem doświadczonej fotografki, specjalizującej się w sesjach kobiecych, która potrafi wydobyć z każdej z nas najkorzystniejsze pozy i miny.                                                                                Kobiece spotkanie to przygoda. Takie wyjazdy uczą, otwierają horyzonty, budują nowe kontakty.                              Każdy warsztat może być dla nas nauką i zabawą, odkryciem tego co lubimy i co mogłybyśmy w naszej kosmetyczce lub szafie zmienić. Każda z nas ma potrzebę poczucia się wyjątkową kobietą, a nam jest niezmiernie miło, że nasz sklep może być częścią tej cudownej przemiany ...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl